Strona główna   Archiwum akcji   Ogłoszenie   Ostatnia akcja   Kontakt  
Archiwum akcji


             Kolejna akcja  stowarzyszenia Żyj godnie. W Cieszynie w dniu 11.04.2006r. o godz. 9.00 na parkingu pomiędzy starostwem powiatowym a sklepem Kaufland, stowarzyszenie rozdawało świąteczne paczki słodyczy, ciastek dla osób potrzebujących wsparcia i ich rodzin. „Akcja docelowo adresowana była do dzieci, które jak zawsze najwięcej cierpią z powodu niedostatku i sytuacji przez nich nie zawinionej.
                                
czytaj więcej


     Podczas ferii Stowarzyszenie "Żyj Godnie" wynajęło 9 lutego stok narciarski "Cieślarówka" w Cieszynie. Każdy w tym dniu mógł za darmo poszusować na nartach...                                                                                                        


     Akcja snowboardowa deska ratunku dobiegła końca. Dzięki tej akcji udało się uzbierać dla Michała 1785 zł z deski oraz 150 zł z wpłat. Podsumowując akcję można powiedzieć z jednej strony. Akcja była udana, wszystko przebiegało prawidłowo, udało się zebrać nie małą kwotę, która na pewno pomoże Michałowi.
                                czytaj więcej

     22 grudnia 2005 roku  w godzinach 9:00 - 14:00 na parkingu pomiędzy Starostwem a marketem Kaufland odbyła się dystrybucja żywego karpia. Akcja zorganizowana przez Stowarzyszenie "Żyj Godnie" skierowana była do osób szczególnie potrzebujących wsparcia.
                                 czytaj więcej

     W związku z zakończeniem zbiórki publicznej do skarbonek w ramach akcji "Strzel Gola i pomóż Weronice", prowadzonej przez stowarzyszenie "Żyj Godnie" w dniach od 13 czerwca do 10 lipca br., w punktach handlowych na terenie Miasta Cieszyna, a ponadto w dniu 14 czerwca na rynku podczas meczu Polska-Niemcy, udało się zebrać na rzecz ciężko chorej 5 letniej Weroniki Rożek następującą kwotę:
3356,74zł       

                                           czytaj więcej

     Olgierd Lizoń & Tomasz Pszczółka, wolontariusze „Stowarzyszenia Żyj Godnie” przy współpracy z Gutek Film, mają zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w kolejnej akcji charytatywnej. Jej celem jest finansowe wsparcie projektu „Uśmiech Dziecka”, polegającego na remoncie oddziału dziecięcego w Szpitalu Śląskim w Cieszynie (willa).   

                                            Czytaj więcej
                                          
     STOWARZYSZENIE "ŻYJ GODNIE"  SZUKA EKIP REMONTOWYCH, KTÓRE WYKONAŁYBY KONIECZNE PRACE OCZYWIŚCIE ZA DARMO. 

                           Czytaj więcej        

     Stowarzyszenie Żyj Godnie, które przeprowadziło już szereg akcji charytatywnych m.in.: rozdawanie karpia, szkolnych zeszytów, wynajęcie stoku narciarskiego dla dzieci i młodzieży, akcję licytacji snowboardowej deski ratunku z podpisami Olimpijskiej Kadry Snowboardowej rodziny Ligockich na rzecz sparaliżowanego Michała, licytację Piłek z podpisami reprezentacji Polski i Niemiec na rzecz Ciężko chorej Weroniki. 
                                   Czytaj więcejCreated by Optimal